Ana sayfa | İnternet reklamcılığı | Hakkımda | Referanslarım | Fotoğraf albümüm    
     
         
 
Tahmin edilenin ötesinde bir gelişme gösterenı internet mecrası, reklamcılığın geldiği son noktadır ve pek çok konuda alışılmış konvansiyonel reklamcılıktan ayrılmaktadır. Kesin ve hızlı çözümler sunan internet reklamcılığı, çift taraflı bir fayda mekanizmasıyla işlemekte; hem internet kullanıcısını hem de reklam vereni hedefledikleri noktaya en kısa yoldan ulaştırabilmektedir. çünkü internet...

ölçümlenebilir:

Performansa yönelik, sonuç odaklı reklam yalnızca internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. çünkü bu reklamların sonuçları net bir şekilde analiz edilip raporlanabilmekte, reklam veren bir sonraki kampanyasını bu raporlar ışığında yönlendirmekte ve harcadığı bütçenin karşılığında ne kazandığını görebilmektedir.

İnteraktiftir:

İnternet reklamcılığı yoluyla hedef kitleye direkt ulaşılır. Banner ya da daha gelişmiş internet reklamcılığı modelleri aracılığıyla iletişime geçilen internet kullancısı, dilediği takdirde reklamı yayınlayan markayla ilgili tüm gelişmelerden anında ve ücretsiz haberdar olabilir, etkileşim kurabilir.

Kişiselleştirilmiştir:

İsteyen, istediği bilgiye, istediği koşullarda ulaşabilir; sadece bir internet bağlantısına sahip olmak yeterlidir.

 

 

Ekonomiktir:

Hedef kitleye doğrudan ulaşım, yapılan çalışmanın ölçümlenebilmesi, bir seferde çok sayıda yayın yapabilme imkanı sunması, internet reklamcılığının diğer mecralara göre daha ekonomik olmasını da sağlar. üstelik internette reklam yayınlamanın bedelleri diğer mecralarla kıyaslanamayacak kadar hesaplıdır.

Esnektir:

Kullanılan internet reklamcılığı uygulaması, istendiği an biçim ya da içerik değiştirebilir, diğer mecralarda olduğu gibi reklamlar zamanla sınırlanmaz; 7/24 yayın imkanı internetin sunduğu en önemli ayrıcalıklardandır.

Kesin ve hızlı çözümler sunar:

Doğru hazırlanan medya planı ile reklam çalışmaları hedeflenen noktaya ulaşır ve diğer reklam mecralarına oranla çok daha çabuk geri dönüş sağlanır.
 
     
       
  Copyright © Creative İnternet Reklam ve Bilişim Teknolojileri.    
 
İNTERNET REKLAMCILIĞI MEDYA PAZARLAMA PERFORMANS REKLAMCILIĞI YARATICI HİZMETLER DİĞER BAŞLIKLAR
İnternette Reklam Rich Media Bannerlarımız Metin İçi Reklam Banner Tasarım Hakkımızda
Reklam Modelleri Kampanya Yönetimi Arama Motoru Reklamcılığı Rich Media Referanslar
İnternet Sözlüğü Yayıncı Danışmanlığı Landing Page İletişim
Reklam Sunucusu